Фото з Архіпелаг-О 2018 - Чемпіонату зі спортивного орієнтування на байдарках, який проводився за підтримки експедиційного туроператора Spry Quest (Спрай Квест). Велкам в наш альбом:
Документи взяли, фотоапарат є, панамки поклали, телефон міцно затиснутий в руці... Нічого не забули? А як же перехідники для розеток?! Повірте, цю дрібницю обов'язково потрібно додати до списку речей для поїздки за кордон!
Впевнені, що відпочинок на березі Середземного моря або в долині Австрійських Альп для вас недоступний? Подорожувати Європою можна недорого і з комфортом, якщо поміняти готель на сучасний кемпінг.
Оформив біометричний закордонний паспорт, і гуляєш світом десять років (поки не закінчиться термін дії документу), – чудово, правда ж? Відкрито нам поки не скрізь, та завішених візовими замками кордонів з кожним роком стає все менше.
Как вы встречали Новый год? А мы - в Марокко! Украшали пальмы и кактусы, катались на верблюдах, накрывали стол экзотическими угощениями и... делали эти фото ;)
На самому півдні нашої планети розташоване місто - Ушуайя. Це справжній край землі, далі знаходяться тільки вічні льоди і покриті снігом скелі.... Що він приховує?
Хочете подивитися, як проходить осінній трекінг по Високим Татрам Словаччини? Ласкаво просимо в нашу сосульково-сніжно-заметільну галерею. Надихайтеся! Та долучайтеся іншим разом ;)
Мрієте побачити приголомшливі водоспади? Постривайте купувати квиток в Африку чи в Америку – десятки неймовірно гарних місць, де з водою твориться диво, є в Україні!
Фантастичні панорами і чаруючі пейзажі гірської Словенії відкрилися нам під час трекінгу в Юліанські Альпи. Погляньте на цю красу хоч одним оком!
Враження від життя повинні бути такими, щоб Ти міг ними Пишатись!