Фото з Архіпелаг-О 2018 - Чемпіонату зі спортивного орієнтування на байдарках, який проводився за підтримки експедиційного туроператора Spry Quest (Спрай Квест). Велкам в наш альбом:
Как вы встречали Новый год? А мы - в Марокко! Украшали пальмы и кактусы, катались на верблюдах, накрывали стол экзотическими угощениями и... делали эти фото ;)
Хочете подивитися, як проходить осінній трекінг по Високим Татрам Словаччини? Ласкаво просимо в нашу сосульково-сніжно-заметільну галерею. Надихайтеся! Та долучайтеся іншим разом ;)
Фантастичні панорами і чаруючі пейзажі гірської Словенії відкрилися нам під час трекінгу в Юліанські Альпи. Погляньте на цю красу хоч одним оком!
Море. Сонце. Яхта. Греція ... Хочете прогулятись під вітрилом? Скупатися біля казкової Греції? Приєднуйтесь - наш фотозвіт занурить вас в цю атмосферу!
Вільна атмосфера яхтингу, як вона є. Пориньте і відчуйте її з головою! Ділимося емо-фото з нашої пригоди під вітрилами морями Стародавньої Лікії біля берегів Туреччини. Насолоджуйтесь!
Цього разу команда Spry Quest (Спрай Квест) вирушила в подорож під вітрилами по чарівним затоках і казковим бухтах Туреччини. Фотозвіт - краще натхнення на наступний тур...
Група Spry Quest відправилась на Канарські острови, щоб передати вам промінчики позитиву з острова вічної весни - ловіть їх та соковиті кадри в нашій фотогалереї
Як виглядає літній трекінг по Високим Татрам в Польщі? Із задоволенням покажемо вам! В нашій галереї - вся краса гірської Польщі та емоції учасників походу.
Враження від життя повинні бути такими, щоб Ти міг ними Пишатись!