КУДИ ПОЇХАТИ?
1 людин(и)
к-ть людей
закрити
Хочу
усе
де-небудь
в будь-який час
Мій бюджет
до EUR
500 EUR
3000+ EUR
УЛЮБЛЕНІ МАРШРУТИ
Фото з Архіпелаг-О 2018 - Чемпіонату зі спортивного орієнтування на байдарках, який проводився за підтримки експедиційного туроператора Spry Quest (Спрай Квест). Велкам в наш альбом:
Документи взяли, фотоапарат є, панамки поклали, телефон міцно затиснутий в руці... Нічого не забули? А як же перехідники для розеток?! Повірте, цю дрібницю обов'язково потрібно додати до списку речей для поїздки за кордон!
Впевнені, що відпочинок на березі Середземного моря або в долині Австрійських Альп для вас недоступний? Подорожувати Європою можна недорого і з комфортом, якщо поміняти готель на сучасний кемпінг.
Оформив біометричний закордонний паспорт, і гуляєш світом десять років (поки не закінчиться термін дії документу), – чудово, правда ж? Відкрито нам поки не скрізь, та завішених візовими замками кордонів з кожним роком стає все менше.
Мрієте побачити приголомшливі водоспади? Постривайте купувати квиток в Африку чи в Америку – десятки неймовірно гарних місць, де з водою твориться диво, є в Україні!
Как вы встречали Новый год? А мы - в Марокко! Украшали пальмы и кактусы, катались на верблюдах, накрывали стол экзотическими угощениями и... делали эти фото ;)
На самому півдні нашої планети розташоване місто - Ушуайя. Це справжній край землі, далі знаходяться тільки вічні льоди і покриті снігом скелі.... Що він приховує?
Хочете подивитися, як проходить осінній трекінг по Високим Татрам Словаччини? Ласкаво просимо в нашу сосульково-сніжно-заметільну галерею. Надихайтеся! Та долучайтеся іншим разом ;)
Сонце світить прямо в глаз - значить, їдем на Кавказ! Сюди хочеться повертатися знову і знову. Море вражень від відпочинку на чорноморському узбережжі, від споглядання засніжених вершин і повні подиву від місцевих традицій очі - ось, що подарує ця щедра сонячна країна.
Враження від життя повинні бути такими, щоб Ти міг ними Пишатись!